Suknie ślubne logo

Sylwetka panny młodej a wybór sukni ślubnej

Suknia ślubna - SyrenaPoszukiwanie idealnej sukni ślubnej może być prawdziwą drogą przez mękę. W salonach mody ślubnej dostępnych jest tyle fasonów sukien, że niejedna kobieta dostanie zawrotu głowy. Poza tym należy wybrać suknię, która idealnie wyeksponuje piękno panny młodej i uczyni ją najpiękniejszą osobą w tym wyjątkowym dniu. Dlatego przygotowaliśmy dla was kilka wskazówek, które pomogą w wyborze odpowiedniego fasonu sukienki. Przede wszystkim należy wybrać suknię pasującą do typu sylwetki panny młodej, a następnie przymierzać, przymierzać i przymierzać…. Na rynku dostępne są głównie następujące fasony sukien ślubnych:

Syrena

Model sukni ślubnej przeznaczony dla kobiet o nieskazitelnej sylwetce. Gorset i suknia aż do wysokości kolan są bardzo dopasowane, następnie suknia rozszerza się tworząc bardzo efektowne wykończenie przypominające ogon syreny. Model ten był bardzo modny już w latach 80, ale nadal pozostaje na topie. Jednak ta suknia podkreśla wypukły brzuch i brak talii, natomiast pasuje osobom niskiego wzrostu.

Prosta

Fason sukni ślubnej przeznaczony dla kobiet o szczupłej sylwetce, panie o okrąglejszych kształtach powinny jej unikać. Sukni posiada jedną szerokość na całej długości i wykonana jest z lekkich, cienkich materiałów. Delikatnie opina sylwetkę, dlatego konieczne jest posiadanie nienagannej figury.

Princessa

Suknia ślubna - Litera AKażda kobieta chce wyglądać jak księżniczka i rzeczywiście w dniu ślubu można sobie na to pozwolić. Ten fason sukni pasuje do większości rodzajów sylwetki. Rozkloszowana spódnica, która odcina się od dopasowanego gorsetu przypomina balowe suknie bajkowych księżniczek. Obfite kształty i niedoskonałości sylwetki są przysłonione przez szerszy dół, natomiast gorset eksponuje górę. Często suknie tego typu są bogato zdobione, dlatego należy ostrożnie dobierać dodatki.

Klasyczna

Tradycyjny, klasyczny zestaw spódnicy i gorsetu sprawdza się w każdej sytuacji. Suknia ślubna w tym fasonie składa się z dopasowanego do sylwetki gorsetu oraz rozkloszowanej spódnicy, która może być prosta, albo bogato zdobiona. Ten fason sukni wydłuża sylwetkę, podkreśla niewielki i średni biust i ukrywa mankamenty, takie jak szersze biodra.

Litera A

Jeden z najpopularniejszych fasonów sukni ślubnej. Suknia stopniowo rozszerza się od góry ku dołowi w kształcie litery A. Nie ma nagłego odcięcia, sukni układa się płynnie. Ten krój pasuje właściwie do każdego typu sylwetki. Szeroki dół sukni doskonale odwróci uwagę od rozbudowanych barków, a jeśli to potrzebne, zręcznie ukryje szersze biodra i pośladki. Krótka talia zostanie wydłużona, a wcięcie w talii pięknie wyeksponowane. Zarówno kobiety o sylwetce gruszki, jabłka jak i klepsydry, będą pięknie wyglądały w tej uniwersalnej sukni.

« POWRÓT DO GŁÓWNEJ
Centrum Biznesu logo Śluby, wesela i imprezy okolicznościowe - Pałac Domaniowski
2012 NAYADINE.pl   •    WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
BY MTCMS   •