Suknie ślubne logo

A jeśli nie chcemy nosić na ślubie welonu, co zamiast?

Panna Młoda z welonemJeśli uważamy, że welon jest staromodną i niewygodną ozdobą, to na szczęście możemy wybierać spośród szerokiej gamy innych dodatków ślubnych! Ozdobą naszej głowy mogą być piękne świeże kwiaty, diadem, toczek, woalka, czy nawet dekoracyjne opaski i tasiemki. Nowoczesna panna młoda ma wiele opcji do wyboru!

Woalka – delikatna i kusząca.

Jest to rodzaj częściowej osłony twarzy, która wykonana jest z delikatnego materiału jak koronka, siateczka. Twarz jest tylko częściowo przysłonięta, co tworzy niezwykle kuszący efekt. Woalka może być przytwierdzona do naszych włosów za pomocą opaski, stroika, kapelusika, ozdobnych spinek. Doskonale pasuje do stylizacji retro i wymyślnych fryzur.

Toczek

Niezwykle elegancka forma ozdoby głowy, kojarząca nam się z początkami XX wieku. Jest to niewielki kapelusik, który nie posiada ronda, natomiast może być dodatkowo zdobiony woalką. Sztuką jest jego przytwierdzenie, tak aby sztywno trzymał się fryzury panny młodej. Odpowiednio dobrany toczek wymaga skomponowania spójnej stylizacji w określonym guście. Możemy go ozdobić koronką, piórami, czy kamieniami. To prawdziwie wysmakowana ozdoba dla dam i figlarnych kobiet lubiących styl vintage.

Dziewczęca paska

Fryzura panny młodej zostanie pięknie podtrzymywana i wyeksponowana za pomocą ozdobnej opaski. Obecnie opaski są bardzo popularne jako dodatek do garderoby na każdą okazję. Jednak z okazji ślubu wybiera się bardziej zdobne opaski, z kamieniami, błyskotkami, szarfami. Możemy wybrać modele zdobione perłami, czy haftowane w piękne wzory. Opaska doda pannie młodej delikatnego, dziewczęcego szyku.

Diadem dla księżniczki

Każda kobieta chce w dniu ślubu wyglądać jak księżniczka. Można uzyskać ten efekt zastępując tradycyjny welon pięknym diademem. Oczywiście nie musi on być wykonany ze szlachetnego metalu, ale będzie się równie wspaniale prezentował. Odcienie złota i srebra w diademach podkreślą urodę każdej panny młodej w iście królewski sposób.

Świeże kwiaty – powiew wiosny we włosach

Ostatnio bardzo modne jest zdobienie włosów panny młodej przez wpięcie do niej kwiatów, zarówno świeżych jak i sztucznych. Dodają one uroku i świeżości, doskonale komponują się z romantycznymi sukienkami z koronką. Możemy postawić na naturalne piękno, albo awangardowe upięcia zdobione kolorowymi kwiatami.

« POWRÓT DO GŁÓWNEJ
Centrum Biznesu logo Śluby, wesela i imprezy okolicznościowe - Pałac Domaniowski
2012 NAYADINE.pl   •    WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
BY MTCMS   •