Suknie ślubne logo

Uma Thurman ponownie wychodzi za mąż. Przygotowania ruszyły!!!

Uma Thurman Cannes 2011Do trzech razy sztuka – jak głosi stare przysłowie. Dwukrotnie już rozwiedziona aktorka, Uma Thurman, po raz trzeci stanie na ślubnym kobiercu. A w związku z tym ruszyły przygotowania do wielkiej ceremonii...

W 2003 roku aktorka rozwiodła się z Etanem Hawkiem i zapowiedziała, że już nigdy nie stanie na ślubnym kobiercu. Był to już jej drugi mąż, gdyż wcześniej była przez dwa lata z związku małżeńskim z innym aktorem – Garym Oldmanem. Uma Thurman miała jeszcze wiele innych sercowych przygód… w 2008 roku ponownie się zaręczyła, tym razem z Arpadem Bussonem. Związek jednak szybko uległ rozpadowi.

Kilka lat później próbowali jeszcze ratować uczucie, które ich łączyło, ale na marne. Unikanie wspólnych zdjęć, nie pojawianie się wspólnie na czerwonym dywanie, imprezach, premierach – wszystko to nie świadczyło najlepiej o ich związku. Nawet po urodzeniu córeczki, para była częściej widywana osobno, niż razem. Próbowali ucinać plotki mówiąc, że są bardzo zajęci, ale wszyscy wiedzieli, że coś jest nie tak. Poza tym, ona mieszkała w Nowym Jorku, on w Londynie.

Nagle, na początku września tego roku, coś się zmieniło. Para postanowiła razem zamieszkać, Busson wrócił do USA, para pojawiła się razem na czerwonym dywanie. Ponownie wyglądali na bardzo zakochanych.

W końcu na palcu Umy Thurman pojawił się wielki pierścionek z diamentem i wiadome było, że kryzys się skończył. Obecnie aktorka szuka idealnej sukni na ślub, przez co odwiedza słynnych projektantów mody.

Sama aktorka nie wprost, ale tajemniczo komentuje: „Nigdy nie byłam tak szczęśliwa. Wszystko zaczęło się układać, moje życie prywatne jest uporządkowane, a niedługo nastąpi tego uroczyste i symboliczne uwieńczenie”.

« POWRÓT DO GŁÓWNEJ
Centrum Biznesu logo Śluby, wesela i imprezy okolicznościowe - Pałac Domaniowski
2012 NAYADINE.pl   •    WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
BY MTCMS   •