Suknie ślubne logo

Przygotowania do ślubu słynnej aktorki Keiry Knightley

Keira Knightley 2005Myślicie, że sławne i bogate celebrytki nie przejmują się przygotowaniami do ślubu? Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że dla nich również ten dzień wiąże się z ogromnym stresem związanym z przygotowaniami. Keira Knightley, słynna hollywoodzka aktorka, zaręczyła się z Jamesem Rightonem i rozpoczęła przygotowania do ślubu. Aktorka wyznaje, że przygotowania ją przerażają, dlatego szuka w Internecie porad, jak zorganizować ceremonię i jak idealne wyglądać w tym najważniejszym dniu.

W amerykańskim telewizyjnym show Ellen DeGeners, aktorka wyznała, że jest wprost przerażona ślubnymi przygotowaniami. „ Największym problemem jest to, że ja nigdy nie fantazjowałam o swoim ślubie, idealnej sukni, przyjęciu. Nie jestem takim typem dziewczyny i kiedy wszyscy pytają mnie co z suknią, ceremonią, odpowiadam, że po prostu nie wiem.” –powiedziała.

Słynną aktorkę, którą już możemy oglądać na ekranach kin w ekranizacji powieści Lwa Tołstoja „Anna Karenina”, przygotowania do ślubu po prostu przerażają. Nie wiedząc, jak się do tego zabrać, Keria wyznała, że szuka porad i informacji w Internecie.

„ Sama nie wiem, po co tyle zamieszania. Przecież w ślubie chodzi o to, by wyznać sobie miłość i dobrze się bawić z najbliższymi. Nic wielkiego” – komentuje Keira. Aktorka dodaje również nonszalancko, że ze swoim narzeczonym jeszcze niczego nie planują. „ Te wszystkie ślubne sprawy są takie przytłaczające. Stwierdziłam, że poszukam w sieci, o co tyle hałasu. Wpisałam do wyszukiwarki naiwne pytanie: co zrobić przed ślubem? Ja naprawdę nie mam pojęcia co…”

Aktorka spotkała się jednak ze sporym zaskoczeniem, kiedy uświadomiła sobie, jak wyglądają brytyjskie zwyczaje i tradycje związane ze ślubem. „Nie miałam ojęcia, że przed ślubem trzeba zorganizować obowiązkowe przyjęcie przy.. herbatce. Ja w życiu nie miałam żadnego przyjęcia przy herbatce, mogę podać najwyżej wino! To wszystko to jest nonsens. Czuję się już zmęczona wszystkimi powinnościami i obwiązkami związanymi z faktem, że wychodzę za mąż” – powiedziała aktorka w telewizyjnym show.

Całe to zamieszanie sprawiło, że Keira Knightley odłożyła kwestie planowania ślubu na przyszły rok. Aktorka wyznał, że już po zakończeniu zdjęć do Anny Kareniny, rozpoczęła pracą nad kolejnym filmem, który ma nadzieję skończyć po świętach. Wtedy też na serio zacznie myśleć o ślubnych przygotowaniach, sukni, gościach, menu… Ale jeśli dalej będzie ją wszystko przerastać, to na ślub przyjdzie w jeansach i t-shircie. My jednak życzymy wytrwałości i pięknego ślubu!

« POWRÓT DO GŁÓWNEJ
Centrum Biznesu logo Śluby, wesela i imprezy okolicznościowe - Pałac Domaniowski
2012 NAYADINE.pl   •    WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
BY MTCMS   •